У наш час передових технологій і технічного прогресу життя людей стало набагато цікавішим і різноманітнішим. Побут людей став більш комфортним і легким завдяки різним девайсам. Але, на жаль, помітний стрибок інноваційних технологій позначився не найкращим чином на збереженні екології та якості продуктів харчування. У тому числі це і торкнулося основної складової нашого здорового життя - питної води (Н2О). Не секрет, що такий безцінний природний ресурс, як вода, втрачає свої запаси, та й якість залишає бажати кращого завдяки техногенним процесам. Тому доводиться штучно покращувати властивості споживаної води завдяки таким технічним пристроям як фільтри для води.
Багато покупців задаються питанням, який фільтр краще купити. Нелегко зробити вибір у такому запропонованому різноманітті продукції. Однозначної відповіді це питання немає. Так як до вибору необхідно підходити індивідуально, виходячи з ваших потреб (обсяг, якість води) та фінансових можливостей. Тому щоб зробити свій вибір, треба розібратися для чого відбуватиметься очищення води та які хімічні та органолептичні показники у вашої води.
Як правило, помітна відмінність за якістю воду біля будинків із централізованим міським водопроводом та випадків зі своєю свердловиною (колодцем). До речі, глибина свердловини не завжди гарантує чудову якість води, що споживається, багато що залежить від пошуку горизонтів водоносного шару. Як правило, у міській воді менше солей жорсткості та розчиненого заліза, зате переважання сполук хлору та механічних домішок. У свердловинах і криницях точні прогнози можна робити після лабораторного аналізу, т.к. у кожного власника свій індивідуальний випадок. Але однозначно можна сказати, що магістральні фільтри для грубого очищення води від механічних домішок підходять всім. Цим ви, як мінімум, очищаєте свою воду від піску, глини, іржі, мікроводоростей та ін. суспензій. Магістральні колби мають різні розміри і можуть комплектуватися також різними картриджами, виходячи з проблем у вашій воді. Магістральні фільтри поділяється на два типи: фільтрація гарячої води та фільтрація холодної води. До колб для фільтрації гарячої води підвищені вимоги та їх вартість вища.
Для того, щоб убезпечити вашу водонагрівальну техніку (бойлер, котел, газова колонка, пралка, посудомийка) від накипу та нальоту на ТЕНах необхідно використовувати фільтри для пом'якшення з іонообмінною смолою. Щоб одержувати в домашніх умовах питну воду відмінної якості використовують проточні фільтри та зворотний осмос, який працює на молекулярному рівні. Такі фільтри можуть комплектуватися мінералізаторами та структоризаторами (біокераміка). Тож залишається лише визначитися з моделлю гідної якості та гарантійними зобов'язаннями.
Мета нашої діяльності - створити доступні умови для отримання такого важливого і необхідного для життєдіяльності природного ресурсу як питна вода.
Фільтри для води - простий спосіб отримати чисту воду у себе вдома, Все, що вам потрібно для якісного очищення водопровідної, свердловинної води, ви зможете знайти у нас.
Ми пропонуємо широкий асортимент фільтрів, від кухонних фільтрів глечиків, фільтрів на кран, настільних фільтрів та фільтрів під раковину до фільтраційних пристроїв, що встановлюються на водопроводах, що забезпечують водою цілий будинок або приміщення. А також пропонуємо спеціальні фільтри, такі як фільтри для душу, для пральної машини, бойлера, газової колонки, які позбавлять від накипу і передчасної поломки.
Про типи фільтрів та навіщо фільтрують воду
Фільтри глекового типу - це найбільш простий, зручний та мобільний вид фільтрів. Водопровід таким фільтрам не потрібен, тому їх можна використовувати не тільки вдома, а й в офісі та на природі. Нема складності в обслуговуванні.
Принцип роботи: під дією сили тяжіння вода проходить через сорбційний модуль, що фільтрує. Для таких фільтрів випускаються касети з різними властивостями - для м'якої води, для жорсткої води і бактерицидні. Глечики відрізняються об'ємом води, що вміщається - від 1 до 3 літрів. Зазвичай час фільтрації 1 літра води становить 3-4 хвилини. Ресурс одного картриджа 150-200 літрів.
Фільтри насадки на кран - це фільтри для води невеликого розміру, які встановлюються безпосередньо на кран, коли треба очистити воду. Компактні та прості у використанні. Змінний фільтр-елемент необхідно міняти за місяць – півтора. Продуктивність у такого фільтра невелика - приблизно склянка чистої води за хвилину. Вони прості в монтажі, недорогі та мають витончений вигляд.
Фільтри настільні, що приєднуються до крана за допомогою гнучких шлангів. Сам пристрій, що фільтрує, можна поставити на край раковини, недалеко від миття або підвісити на стіну - в залежності від конструкції. Обслуговування настільного фільтра полягає в своєчасній заміні картриджів і промиванні колби.
Оскільки кількість фільтруючого матеріалу в них набагато більша, ніж у насадках на кран або фільтрах-глечиках, вони дозволяють фільтрувати воду швидше і мають набагато більший ресурс.
Найвдаліше вирішення проблеми, але й найдорожче – встановлення стаціонарного фільтра для води. Такі фільтри мають великий ресурс (від 1000 до 10000л) та найвищу швидкість фільтрації (1,5-6 літри на хвилину). Вони складаються з декількох корпусів з різними властивостями, що фільтрують: у першому фільтрі вода очищається від механічних домішок, у другому - від хлору і деяких інших розчинених у воді речовин, у третьому вода пом'якшується після видалення солей. Такий фільтр може бути оснащений додатковим ступенем очищення води - зворотним осмосом. Підключається безпосередньо до водопроводу під миття та має окремий краник для питної води. Просто відкрийте кран та насолоджуйтесь чистою водою без домішок та запаху хлору.
Представляємо Вашій увазі спосіб очищення води, при якому вода проходить через спеціальну напівпроникну мембрану - зворотний осмос. Фільтри є побутовою системою очищення питної води, що використовує принцип зворотного осмосу для видалення 95-99% всіх мінеральних і хімічних забруднюючих речовин із сирої води. Гранично малий розмір пір та особлива фізико-хімічна будова мембрани дозволяють проникати крізь неї лише молекул води. Для інших домішок мембрана представляє непереборну перешкоду. Наші системи дають вам воду найвищої якості, яку можна пити без кип'ятіння. Очищена вода використовується для пиття, приготування їжі, кави, чаю та інших напоїв. Ідеально підходять як для квартири, офісу, так і для використання у кафе, ресторанах, барах.
Таким чином, питна вода повністю звільняється від усіх домішок, стаючи ідеально чистою. Крім того, ціна відфільтрованої води на порядок нижча за ціну бутильованої, а її якість гарантована серією серйозних наукових досліджень, проведених в американських та європейських лабораторіях. Системи випускаються у різній комплектації, і різну продуктивність. Встановлюються під мийкою, не захаращують простір і не псують інтер'єр. Всі системи зворотного осмосу мають накопичувальний бак, який виготовлений з харчового пластику, що забезпечує кращу безпеку очищеної води та естетичний окремий хромований кран для чистої води. РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ для використання в кавоварках та льодогенераторах.
У будь-який час питна вода доступна вам без найменших зусиль – просто відкрийте кран та наберіть воду.
Система (виключаючи картриджі) має гарантію 1 рік на матеріал та якість виготовлення. Мембрана має гарантію 1 рік.
Процес роботи Побутової Системи Р.О.:
Сира вода спочатку проходить через 5 мікронний фільтр для видалення бруду, іржі та інших опадів. Потім вода тече у вугільний картридж Фільтр, який видаляє 98% хлору та інших органічних хімічних речовин. Наступний ступінь очищення це 1 мікронний фільтр або блоковий вугільний фільтр для фільтрації мульти-хімічних сполук і затримки вугільного пилу від попереднього фільтра, він захищає мембрану та збільшує її ефективність до 99% TDS видалення. Потім вода потрапляє у мембрану реверсивного осмосу (TFC), яка відокремлює 95-99% розчинних забруднюючих речовин від молекул води. Забруднюючі речовини потім змиваються в каналізацію. Наступний етап процесу - це дрібний ВУГІЛЬНИЙ ФІЛЬТР, що видаляє залишкові сліди хімічних речовин, неприємний смак і запах від бака-накопичувача та покращує якість Вашої питної води. Чиста вода збирається в баку-накопичувачі ємністю 12.1 літрів (3.2gallons). Усередині бака знаходиться бутилова діафрагма, на зразок повітряної кульки, з повітрям під тиском 0.5-0.7 атмосфери. У міру заповнення бака кулька стискається і тиск повітря збільшується, при відкритті крана зливного вода виштовхується з бака. Останній елемент системи - це хромований зливний кран. Також системи зворотного осмосу додатково комплектуються мінералізаторами, щоб наповнити очищену воду корисними мікроелементами та мінералами.
Ми віримо, що чиста вода, що не містить шкідливих хімічних сполук і багата на природні мінерали може бути в кожному будинку, офісі та покращувати самопочуття та здоров'я!
Ми завжди готові допомогти у виборі будь-якого фільтра для виборчого покупця.