Осмо6 genebre genebre1 hansgroe

Інтернет магазин сантехніки та систем очищення води ФільтерОК

Замовити та купити фільтри для води в нашому магазині нескладно.

Мабуть усі погодяться, що за останні кілька десятків років стан екології, зокрема води на пострадянському просторі значно погіршився. Викликано це насамперед недотриманням норм користування водоймами та методи централізованого очищення води, які вже давно застаріли. У зв'язку з цим здебільшого з крана біжить вода зовсім непридатна для вживання. Важкі метали, бактерії, хлор… список присутніх шкідливих елементів і домішок у водопровідній воді можна продовжувати дуже довго. Тому фільтри для очищення води щодня стають актуальнішими, простіше купити фільтр для води та забезпечити у своєму будинку, квартирі або котеджі чисту та якісну воду, ніж сподіватися на централізоване очищення води.

У нашому магазині надано наступні категорії товару:

Системи зворотного осмосу. Очищення води відбувається на молекулярному рівні завдяки зворотноосмотичній мембрані з розміром пор з молекулу, вода очищається від шкідливих домішок до 99% і за своїми властивостями аналогічна воді талих льодовиків. Бажано таку воду насичувати мінералами, для цього є моделі зворотного осмосу з мінералізаторами.

Фільтри проточного типу Вода очищається безпосередньо за допомогою проходження через кілька картриджів. Механічні та для побутової техніки. Ці фільтри призначені для очищення води від механічних домішок: іржі, піску, глини. Фільтри цієї категорії мають основні відмінності між моделями здатністю затримувати механічні частинки розміром від 1 до 200 мкм. Вода після такого очищення позбавляється неприємного запаху, каламутності, кольору.

Комплектуючі та картриджі до всіх фільтрів та систем очищення води,  наданих на сторінках нашого магазину, є якісною продукцією виробників Європи та України. Весь товар сертифікований і пройшов перевірку. Ми пропонуємо купити фільтри для води або з доставкою по Україні за мінімальними цінами з гарантією.

Сантехніка

Для того, щоб ваш побут був комфортним та стильним, дуже важливо звернути увагу на стан сантехнічного обладнання санвузла та кухні. Хто робить ремонт у себе вдома, вже зрозумів, що ремонт перерахованих приміщень є найбільш витратним трудомістким, що вимагає особливої уваги. І економія на таких сантехнічних приладах, як змішувач, кухонна мийка, сушка для рушників, бойлер і т.д. може бути дуже плачевним. Якщо ви не стикалися з проривом одного із сантехнічних приладів та затоплення нижніх поверхів, значить біда вас минула. Ми пропонуємо лише перевірену часом продукцію відомих торгових марок, що дає гарантію на експлуатацію свого обладнання.

Різноманітність змішувачів різних торгових марок відрізняється функціональністю та стильним дизайном. У нас ви легко і зі знижкою можете купити змішувачі таких торгових марок, як Armatura-KFA (Польща), Deante (Польща), Ferro (Польща), Franke (Іспанія), HI-NON (Китай), Kludi (Німеччина), VENEZIA (Туреччина) для ванних кімнат та кухонь під будь-яке миття.

Асортимент кухонних мийок також підібраний, виходячи із сьогоднішніх тенденцій ринку та має чималий попит на ринку України. Мийки торгових марок Brenor (Польща), Cristal (Китай), Teka (Іспанія), Franke (Іспанія), Granado (Іспанія-Україна) відрізняються надійністю та якістю. Також важко уявити ванну кімнату без сушарки для рушників, який відрізняється надійністю і стильним дизайном. На сьогодні ми можемо запропонувати нову лінійку сушки для рушників Ларис (Україна) водяних та електро в якісному виконанні.

всікорисна інформація...   Останні статті
  • Зараз в умовах війни, доступ до різноманітних продуктів може бути частково обмежений.  →
  • Нині прісна питна вода є однією з головних проблем людства.  →
  • Напевно, всі чули про таке поняття, як здоровий спосіб життя.  →
  • Сучасний ринок пропонує чимало варіантів змішувачів, які різняться за ціною, формою, якістю, кольором, функціональними особливостями.  →
  • Насамперед, перед тим як купувати сантехніку, варто подумати про те, що сантехніка купується на тривалий термін експлуатації.  →